Shape

Neden Havan Eczane Otomasyonu ?

Havan Eczane Otomasyonu 25 yılı aşkın tecrübesi olan; sahada eczacısı ile bire bir etkileşim ve iletişim halinde kalan dinleyen konusunda uzman ekip tarafından geliştirilmektedir. Eczane otomasyonu olarak Perakende-Reçete-Takas-Fatura-İade işlemlerini tek bir ekranda birleştirerek kullanıcıların aynı ekrandan çıkmadan tüm işlemleri yapmasına ve ulaşmasına olanak sağlanmıştır. Bu işlemleri yaparken sade ve kullanıcı dostu bir arayüz ile kullanıcısını yormayan yönlendiren bir ara yüz ile karşılamaktadır. Gelişmeye, geliştirilmeye siz eczacılarımız katkıları ile büyümeye devam ediyoruz.

Nasıl Satın Alabilirim ?

Satın alma işlemleriniz için iletişim numaramızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yıllık Güncelleme Bedeli Var Mı ?

Evet, yılda bir kere yıllık güncelleme ücreti alınmaktadır.

Hangi İşletim Sistemlerinde Çalışır ?

HavanSoft eczane yönetim sistemleri Windows 10 ve üstü işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

Kaç bilgisayarda kullanılabilir ?

Herhangi bir bilgisayar sınırlandırmamız yoktur.

Evden Bağlanabilirmiyim ?

İp tabanlı platform olarak İnternetiniz olduğu sürece evden bilgisayarınız ile havanı eczanenizdeymiş gibi çalıştırabilirsiniz.

Verilerim Nerede Duruyor ?

Verileriniz eczane local ortamında tutulur hiçbir şekilde dışarıya herhangi bir veri gönderimi sağlanmamaktadır ancak talepler doğrultusunda HavanCloud ile bulut ortamında sizin eczanenize özel bir alan da yüksek güvenlik duvarlı güçlendirilmiş bulut ortamında yedek alabilirsiniz.

Başka programlardan Havan otomasyonu geçiş yapar iken eski programımdan veri aktarabilirmiyiz ?

Kullandığınız eczane programları incelenerek veri durumuna göre aktarımı sağlanmaktadır.

Nasıl bir sistem alt yapınız olmalı ?

-Güncel işletim sistemi(Windows 10-11) olmalıdır. -Network alt yapınızın kablolu olması gerekmektedir.

Eğitim süresi nedir ?

Eğitim süreci danışmanlığı hangi havan yetkilisinden aldı iseniz eczanenizin yapısına ve müsaitliğine göre yaşadığınız sorunların pozisyonuna göre eczanenizin genel sorunları danışmanınız ile tespit edilerek başlangıç noktası oluşturulur ve arkasında size özel bir eğitim planı çıkartılır. Teknisyene ayrı uzmanına ayrı siz eczacılarımıza ayrı eğitimler verilerek. Havandan maximum verim alabilmeniz için tüm eğitim ve destekler başta Eczacımız olmak üzere bütün eczane çalışanları programı öğrenene kadar eğitim verilir.

Güncelleme Sıklığınız Nedir ?

Yapılan her değişiklik, yenilik test aşamasından geçtikten sonra güncellemelerimiz açılmakta, açılan güncellemeler otomatik olarak çekilmektedir.

Eski Programı Kullanabilirmiyim ?

Eski programınızı verilerinizi görebilmek için kullanabilirsiniz.