TÜM SÜREÇLER SİZİN KONTROLÜNÜZDE

Üstelik iş süreçlerinizi destek almadan, anlık ihtiyaçlarınıza göre kendiniz rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Icon

KULLANICI YETKİLENDİRME

Kullanıcı Bazında Kaydetme,Düzeltme,Silme Görme Yetkisi Vererek Tam Bir Hakimiyet Sağlayabilirsiniz.

Icon

GEÇMİŞ KAYIT TAKİBİ

Silinen, İçerikte veya tutarda yapılan Perakende Satışlara Ulaşabilme

Icon
HAVAN Eczane Otomasyon Sistemi(HAVAN EOS)

HAVAN, 20 YILLIK ECZANE DENEYİMİNİN ÜRÜNÜDÜR.

Eczane Yönetimindeki yardımcınız HavanSoft; Güncel ve gelişmiş ekranları ile kolay kullanım sağlamaktadır. Tasarımlarımız kullanıcı kullanım kolaylığı göz önüne alınarak yapılmıştır. Doğru Stok ve Kasa Takibi, Hızlı ve Kolay kullanım ve daha fazlası!

Daha Fazla Bilgi

Excelden Veri Alma

Havan içerisinde bulunan araçlar menüsünden Ürün ve Müşteri bilgilerinin olduğu excel dosyalarını programa hızlı ve kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Detaylı Raporlar

Raporlarda neler var havan da yazalım ki daha fazla bilgiler olsun

Toplu Karekod İşlemleri

Txt dosyası üzerinden veya Kopyala-Yapıştır şeklinde karekod alabilir, gönderebilirsiniz

Puan Sistemi İle Müşteri Sadakati

Puan sistemi ve kolay kullanımı sayesinde müşterilerinizin size sadık kalmasını sağlayabilirsiniz.Müşterilerinizi daha iyi tanıyarak, ihtiyaçlarını daha kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Koly Kullanım

Havan, son derece kullanışlı, basit ve pratik bir yazılımdır. Dakikalar içinde kullanıma başlanabilir. pratikliği artırmak adına bütün ince detaylar düşünülmüştür

Güvenli Erişim

Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılarak günlük işlemler yapılabileceği gibi, satışı yapan kullanıcı değişiminde veya her satışı kayıt ettiğinizde şifre koruması ile işlemlerinizi kayıt edilmesini sağlayarak işlemler kolayca takip edilebilmektedir.

Arama

Havan, baştan itibaren kolay filtrelenebilen ve bulunduğu bölümde bilgiler içerisinde kolay arama yapmak, bilgiye kolay ulaşmak üzerine hazırlanmıştır. Özellikle raporlar bu yapı sayesinde çok esnektir, bir rapor içerisinde bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Esneklik

Havan, tümüyle kendi ar-ge ortamımızda geliştirilmiştir. Kullanıcılar tarafından kullanılacak faydalı istekleri hemen uygulanabilir hale getirebileceğimiz gibi, eczaneye özel isteklerinizi çok kolay ve hızlı bir şekilde geliştirme gücüne sahibiz.

Etkin Filtreleme

Alfabetik listeleme kontrolü ile kayıtlar arasında istenilen kayda çok çabuk bir şekilde ulaşılabilmektedir. Süzme alanları sayesinde filitreleme en yüksek seviyede gerçekleşir.

Yedekleme

Yedekleme ilk defa bir eczane programında bu kadar önemli olmuştur, Mevcut Bilgisayara 2. bir harici ortama aynı anda , istediğiniz gün ve saatlerde otomatik olarak alınabilmektedir.

6000+ Terminal

30 Gün Ücretsiz DEMO

HAVAN ECZANE OTOMASYONU’NU 30 GÜN SÜREYLE ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ.

  • Hazır İlaç ve Ürün Listesi
  • Entegrasyonlar
  • E-Fatura & E-Arşiv
Demo Talebi Oluştur
Thumb