Thumb
1000
+
Mutlu Kullanıcı

Eczanelere destek olmak için başladık!

Kendi yetiştirdiği güçlü, deneyimli, uzman kadrosuyla da öne çıkan HavanSOFT, 20+ yıllık tecrübesini müşteri odaklı yaklaşımıyla, yüzde yüz sorumluluk ilkesiyle hizmet vererek, müşterilerinin her zaman yanında yer almaktadır.

  • MİSYONUMUZ

    Müşteri memnuniyetini benimseyerek geliştirdiğimiz her türlü yazılım ve vermiş olduğumuz kaliteli hizmetin,sonraki işlerimiz için referans olmasını ve bize ışık tutmasını sağlamak ve bulunduğumuz sektörün lideri olup, sektörün takip edileni olmaktır.

  • VİZYONUMUZ

    Bulunduğumuz sektörde sürekli gelişen teknoloji üreten, çözüm odaklı, müşterisine karşı sorumlu, sürekli olarak geleceği hedefleyen, güvenilir ve akla gelen ilk yazılım markası yapmaktır.

  • DEĞERLERİMİZ

    Müşteri odaklı çalışmalarımız; Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamayı önemsiyoruz. Teknolojiye hâkim ekibimiz; Gündeme hâkim, genç ve dinamik bir ekiple çalışıyoruz. Şeffaflık ilkesine uygunluk; Açık, doğru ve anlaşılır bilgi paylaşımı yapan çalışanlara sahibiz. Değerlerimize bağlılık; Kültürel değerlerimizi önemsiyor, sahip çıkıyoruz. Dürüst ve açık iletişim; Dürüstlük ilkesini benimsiyoruz. Önerilere ve iletişime her zaman açığız.

Shape
UZMAN EKİPİMİZ SİZİNLE

Güncellemelerimiz zamanında sizinle

Teknolojiye hâkim ekibimiz; Gündeme hâkim, genç ve dinamik bir ekiple çalışıyoruz.

pazarlama
88%
geliştirme
70%
destek
100%

25 seneyi aşkın tecrübemizle eczanelere hizmet vermekteyiz

Her zaman en iyi performans için çalıştık. Sizlere kaliteli hizmet verebilmek, kullanıcı dostu ara yüz ile kullanım kolaylığını önde tutmak önceliklerimizdir.

Hizmetlerimiz
Bize Güvene Bilirsiniz

6000+ Terminal