Eczanelere Profesyonel Bir Dokunuş : HavanSOFT  tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözüm ve ürün önerilerimiz için bize ulaşmanız yeterli.

DEĞER KATAN DETAYLAR

Toplu Karekod İşlemleri

Txt dosyası üzerinden veya Kopyala-Yapıştır şeklinde karekod alabilir, gönderebilirsiniz

Kolay Kullanım

Havan, son derece kullanışlı, basit ve pratik bir yazılımdır. Dakikalar içinde kullanıma başlanabilir. pratikliği artırmak adına bütün ince detaylar düşünülmüştür

Analitik Raporlama

Bir yazılımda, fark yaratacak en önemli kısım raporlamadır. Raporlama fonksiyonları ne kadar güçlü ise ihtiyaçları karşılama oranı o derece yüksektir. Raporlar kullanıcının anlayabileceği kadar sade, istenildiğinde toplam, istenildiğinde detay bilgiye ulaşabilecek yapıda, kullanıcının rahatlıkla raporlarda gezebileceği kadar esnek ve kolay yapı üzerine kurulmuştur olmalıdır.

Güvenli Erişim

Havan ,kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılarak günlük işlemler yapılabileceği gibi, satışı yapan kullanıcı değişiminde veya her satışı kayıt ettiğinizde şifre koruması ile işlemlerinizi kayıt edilmesini sağlayarak işlemler kolayca takip edilebilmektedir. Tüm kullanıcılar birbirinden farklı kullanıcı ismi ve şifre ile çalışmaktatır.

Arama

Havan, baştan itibaren kolay filitrelenebilen ve bulunduğu bölümde bilgiler içerisinde kolay arama yapmak, bilgiye kolay ulaşmak üzerine hazırlanmıştır. Özellikle raporlar bu yapı sayesinde çok esnektir, bir rapor içerisinde bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Esneklik

Havan, tümüyle kendi ar-ge ortamımızda geliştirilmiştir. Kullanıcılar tarafından kullanılacak faydalı istekleri hemen uygulanabilir hale getirebileceğimiz gibi, eczaneye özel isteklerinizi çok kolay ve hızlı bir şekilde geliştirme gücüne sahibiz.

Her Yerden Erişim

Havan, internet olan her yerde kullanılmaktadır. Sanki eczanenizde imiş gibi internet hızına bağlı olarak, internet olan herhangi bir yerden eczaneye bağlanarak yapılan tüm işleri görebilirsiniz.

Etkin Filtreleme

Alfabetik listeleme kontrolü ile kayıtlar arasında istenilen kayda çok çabuk bir şekilde ulaşılabilmektedir. Süzme alanları sayesinde filitreleme en yüksek seviyede gerçekleşir.

Log Takibi

Havan, en gelişmiş loglama sistemine sahiptir, kullanıcı-bilgisayar-işlem bazında kayıt,silme ve düzeltmelerin tümü kontrolünüz altındadır

Yedekleme

Yedekleme ilk defa bir eczane programında bu kadar önemli olmuştur, Mevcut Bilgisayara 2. bir harici ortama aynı anda , istediğiniz gün ve saatlerde otomatik olarak alınabilmektedir.

Excelden Veri Alma

Havan içerisinde bulunan araçlar menüsünden Ürün ve Müşteri bilgilerinin olduğu excel dosyalarını programa hızlı ve kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Kolay Çıktı Alımı

Tüm listelerin çıktısı Excel,Pdf,Word, Html olarak alınabilmektedir.İstenirse çıktı üzerindeyken mail programından bağımsız olarak mail atabilirsiniz.