Kalite Politikamız ; Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, sürekli iyileştirme yoluyla gelişmeyi sağlayan bir süreç olduğu inancını taşıyoruz.
Bu anlayış doğrultusunda ;

  • Müşterilerimizin ihtiyaç, talep ve beklentilerini en uygun çözümler ile yerine getirerek memnuniyetini sağlamak ve artırmak.
  • Hizmet alanımızda, ilerleyen teknolojiyle birlikte bu hizmeti sürekli geliştirmek ve müşterilerimizin istediği sürede destek, bakım ve eğitim hizmetini vermek.
  • Kaynaklarını etkin bir biçimde kullanarak tedarikçilerimiz ve tüm çalışanlarımızla, sürekli gelişme anlayışı içerisinde faaliyetlerimizi sürdürmek.
  • Çalışanlarımızın şirketimizin başarısında payı olan, katılımcı, kendini sürekli geliştiren, yaratıcı bir birey olmasına yönelik gerekli tüm eğitimleri sağlamak.
  • Tüm çalışanlarının benim işyerim dediği, Kalite Yönetim Sistemine katılımın işyerinin her kademesinde olduğu, insanların güven duyduğu ve hiçbir şekilde kaliteden ödün vermeyen bir kuruluş olmak.

Müşteri Memnuniyeti ; İşletmemiz; kendi alanlarında tecrübeli ve konusunda eğitim almış uzman personeliyle, hizmet kalitesini sürekli üst seviyelerde tutmak ve sektöre yeni bir  soluk getirme amacı ile  yola çıkmıştır. İçinde bulunduğumuz sektörde teknolojinin son imkanlarını kullanarak müşteri memnuniyetinden taviz vermeden hizmet vermek şirketimizin temel felsefesi olmuştur.

İş Ahlakı ; Firma olarak müşterilerimizden personelimize kadar, iş ilişkisi içinde olduğumuz herbir kurum veya kişiye karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem gösteriyoruz. Genel iş ahlakı ve prensipler dahilinde yürüttüğümüz tüm faaliyetlerimizde, müşterilerimize yaklaşımımız aynı değer ve kararlılıktadır..

Çalışan Profili ; Markamızın en değerli varlığı “Sektörde uzun yıllardır var olmuş sektörel tecrübe ve bilgisini yüksek mühendislik gücü ile birleştiriyor olmasıdır ”  Her biri en az 10 yıldır sektörde olan ve sahadan yetişmiş ve müşteri istek ve ihtiyaçlarını belirleyebilen destek ve analiz personeli ile bunları yazılımsal kodlara dökecek yazılım mühendislerinden oluşmaktadır. Yapılan her uygulumanın hayati önem arz ettiğini bilen ve bunun sorumluluğunda çalışmalarına devam eden bir kadro ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Nasıl Çalışıyoruz; Şirket olarak müşterilerimizin isteklerini ve beğenilerini ön planda tutarak ürün taleplerini değerlendiriyoruz. Yaptığımız analiz çalışmalarını sahada müşterilerimize sunarak interaktif olarak şekillendiriyoruz. Çalışmalarımızda öncelikli değerlerimiz; Karşılıklı güven Birlikte kazanma İnsani değerlere saygı Kalite ve Yenilik

Analiz ; Başlangıçta çok iyi analiz yaparak ürünlerimize son halini veririz. Analiz sürecinde müşteri davranışı ve ilgisi bizim için çok önemlidir.

Tasarım ; Müşterilerimize en güzel ve en kullanışlı ekranları tasarlıyoruz. Geliştirme aşamasında kullanım kolaylığı testlerini de bir taraftan sürdürüyoruz.

Kodlama; Tasarıma son şeklini verdikten sonra yazılım birimimiz ürünümüzün kodlamasını gerçekleştirmektedir. Kodlama aşamaları disiplinli ve titiz bir şekilde yürütülür.

Test ; Ortaya çıkan prototipin her bir modülü ayrı ayrı test sürecine tabi tutulur. Eksik veya hatalı yerler belirlenerek tekrar ilgili aşamaya geri dönülür ve süreç yeni baştan işletilir. Test müşterilerinden de geçtikten sonra versiyon olarak yayınlanır.