HavanSOFT, 1989'den bu yana

EN İYİ BİLDİĞİMİZ, İŞİMİZİ YAPIYORUZ

BİZ KİMİZ ? NE YAPARIZ

Kendi yetiştirdiği güçlü, deneyimli, uzman kadrosuyla da öne çıkan HavanSOFT, 20+ yıllık tecrübesini müşteri odaklı yaklaşımıyla, yüzde yüz sorumluluk ilkesiyle hizmet vererek, müşterilerinin her zaman yanında yer almaktadır.

Kaynakların bütünleşik bir yapıda yönetilmesine ve bir eczanedeki tüm işlemlerin raporlanabilir doğru veriye dönüştürülmesine olanak sağlayacak çözümler üreterek eczanelerin doğru zamanda doğru karar vermelerine yardımcı olacak araçlar sunma görevini benimsemiştir. Gelecekte de bu misyonunu kaybetmeyecek, her geçen gün daha da iyi çözümlerle müşterilerine hizmet sunmaya devam edecektir.

Kendi ürettiği, geliştirmeye açık, esnek çözümlerini, yenilikçi ve sorumlu bakış açısıyla sürekli güncelleyerek, değişen iş koşulları, ihtiyaçları ve müşteri beklentilerine uygun hale getiren HavanSOFT, müşterilerine özel ihtiyaçları karşılayan özel çözümler de geliştiriyor. Mevcut çözümlerine eklediği bu özel çözümleriyle sürekli yenilenen ve gelişen bir çözüm portföyü sunuyor. Kullanımı kolay çözümleriyle eczanedeki kullanıcıların sistemleri benimsemesini ve verimli kullanmasını hızlandırarak, yatırımın geri dönüş süresinin kısaltılmasına katkı sağlıyor.

Sunduğu kapsamlı hizmet ve çözümleriyle müşterilerinin hızlı, gerçekçi ve güncel bilgi akışı sayesinde, önemli ve ihtiyaç duyulan bilgileri en verimli şekilde kullanıp, doğru ve zamanında kararlar vererek başarı elde etmelerine yardımcı oluyor. Müşterileri için tasarladığı, geliştirdiği ve kurduğu sistemlerle eczanelerin asıl işlerine odaklanıp yoğunlaşmalarına, değişen dinamiklere uyum sağlamalarına, bu sayede hizmette öne çıkmalarına olanak tanıyor.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini benimseyerek geliştirdiğimiz her türlü yazılım ve vermiş olduğumuz kaliteli hizmetin,sonraki işlerimiz için referans olmasını ve bize ışık tutmasını sağlamak ve bulunduğumuz sektörün lideri olup, sektörün takip edileni olmaktır.


VİZYONUMUZ

Bulunduğumuz sektörde sürekli gelişen teknoloji üreten, çözüm odaklı, müşterisine karşı sorumlu, sürekli olarak geleceği hedefleyen, güvenilir ve akla gelen ilk yazılım markası yapmaktır.


DEĞERLERİMİZ

  • Müşteri odaklı çalışmalarımız; Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamayı önemsiyoruz.
  • Teknolojiye hâkim ekibimiz; Gündeme hâkim, genç ve dinamik bir ekiple çalışıyoruz.
  • Şeffaflık ilkesine uygunluk; Açık, doğru ve anlaşılır bilgi paylaşımı yapan çalışanlara sahibiz.
  • Değerlerimize bağlılık; Kültürel değerlerimizi önemsiyor, sahip çıkıyoruz.
  • Dürüst ve açık iletişim; Dürüstlük ilkesini benimsiyoruz. Önerilere ve iletişime her zaman açığız.