1. ) GERÇEK İHTİYACINIZI BELİRLEYELİM

Sizi başarıya olduğu kadar, karmaşaya da sürükleyebilecek yazılım ve mağazacılık ihtiyaçlarınızı belirlerken yol haritanız olmadan yola çıkmayın. Yazılım kriterlerini belirlemeden önce gerçek ihtiyaç ve beklentilerinizi saptayın, bugünü değil yarınları düşünerek doğru yazılma karar vermelisiniz.

Kısa vadeli kullanım veya deneme yanılmalar işinizi aksatacağı gibi işletmede düzensizliğin ana sebeplerindendir. Firmamız tarafından ücretsiz olarak sunulacak İhtiyaç Analizi ve Hedef Belirleme hizmeti ile karmaşa yerine başarı, harcama yerine tasarruf, yüksek maliyet yerine verimli maliyet elde edin. Uzun süren projeler yerine hedefe tam zamanında ulaşan projeler gerçekleştirin.

Bu süreçte size bir yazılım şirketi değil, yönetim danışmanlığı şirketi gibi hizmet sunuyoruz. Deneyimli çalışanlarımız tarafından yapılan detaylı incelemeler sonrasında kapsamlı bir ihtiyaç analizi raporu oluşturuyoruz. Bu analiz ile ortaya çıkan amaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda, bu sonuçlara ulaşmak için yapılması gerekenleri belirliyoruz. Sizi adım adım başarıya ulaştıracak, her adımında yanınızda olacağımız bir yol haritası çiziyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun olarak hazırlanan yol haritası ile iyileştirilebilecek süreçleri belirliyor, bu iyileştirmelerin gerçekleştirilmesi için gereken çözümleri önererek kapsamlı ve doğru yürütülen bir işletme olma yolunda doğru adımlarla başlamanıza yardımcı oluyoruz. Bu hizmet sonucunda oluşan kurumunuz ve iş süreçlerinizle her zaman yanınızda olarak takıldığınız yerlerde sizleri ve personeli destekleyerek, analizleri sizlerle paylaşarak motivasyonuza yardımcı olarak, geleceğe dönük atılımlar yapmanıza katkıda bulunuyoruz.

İhtiyaç Analiziniz Varsa İhtiyaç analizinizi inceledikten sonra ön analizimizi yapıyoruz. Size uygun çözümlerimizin yapılacaklar listesini çıkartarak uygulanabilir halleriyle birlikte size sunarak ortak kararlarla çözümü projelendiriyoruz.

İhtiyaç Analiziniz Yoksa Hızlı ve ekonomik çözüm olarak ihtiyaçlarınızı belirleyecek kapsamlı bire bir görüşme sonrasında isteklerinize tecrübelerimizi de ekleyerek ihtiyaç analizinizi oluşturuyoruz. Buna uygun çözümlerimizi belirliyoruz, Kapsamlı çözüm olarak belli bir süre sizinle birlikte çalışıp detaylı bir ihtiyaç analizi yapıyoruz,  size önerdiğimiz çözümlerimizi sunuyoruz.

2. ) İLK ADIMDADOĞRU SONUCA

Önemli bir yatırım ve değişim, gelişim kararı ile başladığınız Yazılım ve Perakende Otomasyon projeleriniz, plansızlık, hatalı kurulum, size en uygun şekilde entegre edilememe gibi nedenlerle daha başlangıçta sekteye uğramasın.

HavanSOFT Kurulum ve Uygulama Danışmanlığı hizmeti ile kurulum aşamasından itibaren iyi planlama, yönetim, özelleştirme ve denetim sayesinde projeniz amacına ulaşsın, sizin ihtiyaçlarınıza uygun hale gelsin, yapmış olduğunuz yatırımdan fazlasını kazanın, Başarıyı şansa bırakmayın.

Bilgili ve deneyimli kadromuzla, işletmenizin olağan işleyişi bozulmadan, kullanılacak yazılım ve donanım ürünlerinin işletmenize uygun olarak kurulmasını sağlıyoruz. Geçmişte tek başınıza uğraşmak zorunda kaldığınız çözümlerdeki yaşamış olduğunuz sıkıntıları size yaşatmadan, sınırlara bağlı kalmadan, projelendirilmiş olan geçişin ihtiyaçlarınıza özel  uyarlanmasını ve sorunsuz olarak uygulamaya geçilmesini sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun olarak hazırlanan yol haritası ile iyileştirilebilecek süreçleri belirliyor, bu iyileştirmelerin gerçekleştirilmesi için gereken çözümleri önererek hedefinize doğru ve emin adımlarla başlamanıza yardımcı oluyoruz. Bu hizmet sonucunda oluşan işletmeniz daha düzgün bir işleyişe sahip, belirli kurallar çerçevesinde yürüyen verimlilik, tasarruf ve kâr odaklı bir işletme haline dönüşecektir

Başarısı defalarca kanıtlanmış, işi rastlantılara bırakmayan HavanSOFT Proje Yönetimi Metodolojisini kullanıyoruz. Bu metodoloji doğrultusunda işletmenizin tüm iş planı, çalışma şekli, personel iş davranış şekillerini analiz ederek bunlara uygun kilit çözümler öneriyoruz.

İşletmenizi başarılı kılan olumlu özellikleri ve akışları sisteme taşırken, yavaşlığa ve/veya hatalara sebep olan akışları da iyileştirerek aktarıyoruz. Tüm sistemi, en iyi düzeyde çalışır durumda, tam ihtiyacınızı karşılayacak şekilde size teslim ediyoruz.


3. ) KALİTELİ VE ETİN EĞİTİM HİZMETİ

Önemli beklentilerle çıktığınız yolda kullanıcı direnciyle karşılaşmayın, Eczane Otomasyonu geçişinde yanlış ve eksik kullanımı nedeniyle beklentilerinizin altında kalmayın. HavanSOFT Eğitim Hizmetleri ile yazılımların en doğru ve verimli kullanımlarını öğrenin, kullanıcılarınızı da başarıya ortak edin. Doğru eğitimlerle sağlam bir değişim yönetimi sürdürerek, gelişmenin en önemli koşulunu yerine getirin. Esnek eğitim programlarıyla işleriniz aksamadan en verimli çalışma yöntemlerini öğrenebilir ve kullandığınız çözümlerden en yüksek seviyede fayda sağlayabilirsiniz

En yetkin danışmanlarımızın verdiği eğitimlerle, kullanıcıların geçiş ve yeni çözüm yollarını hızla benimsemelerini ve müşterilerimizin çözümlerden kısa sürede en yüksek verimi almalarını sağlıyoruz. Yıllardır sahada olan kadromuz geçiş süreçlerindeki sıkıntıları bildiği için eğitimleri aşamalı olarak vererek, sorunlar yoluna girene kadar en verimli ve düzenli şekilde eğitimleri tamamlayarak kolay ve sorunsuz geçişinize yardımcı oluyoruz. Tecrübeli ekibimiz tarafından sağlanan eğitimlerin ardından çözümleri en uygun ve en yüksek faydayı sağlayacak şekilde kullanmayı öğrenmeniz iş yapış sürelerinizi önemli oranda azaltarak zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur.

İşletmenizde uygulamaya alınacak çözümlerle ilgili kullanıcı eğitimlerini sizin belirleyeceğiniz mesai saati veya dışındaki saatlerde birebir işletmede, şehir dışı olan kullanıcılarımız da telefon ve uzak destek şeklinde veriyoruz. Eğitimlerimizi eczane yönetimi konusunda uzman eğitmenler tarafından, sürekli güncellenen çözümlere göre yeniliyoruz.  Kullanışlı, öğrenme sürecini işletme çalışanlarına uygun olarak ölçeklendirip bölebiliyoruz, departmanlara göre farklı eğitimler sunuyoruz. İhtiyaç duyacakları tüm uygulamaları hızlı ve verimli kullanmalarını için bütün inceliklerini kullanıcılara aktararak, yazılıma hakim bir kullanıcı profili oluşturmaya çalışıyoruz.

2. ) İLK ADIMDADOĞRU SONUCA

Başlangıçta tıkır tıkır çalışan yazılımlarınız, sorunlarla karşılaşıp zamanın gerisinde kalarak size engel olmasın. Havansoft günlük kullanıma aldıktan istediğiniz süreçte yapacağınız bakım destek anlaşması ile birlikte süre sınırı olmadan telefon,uzak bağlantı ve yerinde destek gibi araçları kullanarak da zaman kazanabilirsiniz. HavanSOFT destek anlaşmaları ile sistemlerinizi, düzenli ve sorun çıkmadan aktif-işleyen bir alt yapıya kavuşturmuş olun.

Sürekli gelişerek güçlenen Destek Departmanımızla, yazılımlarınızın siz kullandığınız sürece en iyi durumda tutulmasını sağlıyoruz, her müşterimize ayırdığımız yüksek destek süreleriyle, olası soru ve sorunlarınıza anında ve bire bir destek veriyoruz. İş süreçlerinizi desteklemeye devam ederek, yeni sürümlerle gelen yeni özelliklere kullanıcılarınızın alışmasına olanak tanıyoruz. Böylece işletmenizin her zaman en güncel, olası sorunların işletmenize ciddi zararlar verme riskini minimum seviyeye indirmenize yardımcı oluyoruz.

İşletmenize en iyi desteği sunarken, günlük kullanıma alındıktan sonra süre sınırı olmadan destek veriyoruz. Telefon, uzak masaüstü bağlantısının yanında, uzaktan çözülemeyen sorunlarda yerinde destek sunuyoruz.İhtiyaçlar ve değişen koşullara göre düzenli olarak güncellenen çözümlerin güncel yapılması gereken işlemler hakkında bilgilendirme yaparak, kullanıcının zorlanacağı kritik işlemleri direkt biz yapıp bilgilendirme yapıyoruz