Eczanelere Profesyonel Bir Dokunuş : HavanSOFT  tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözüm ve ürün önerilerimiz için bize ulaşmanız yeterli.

Ara Yüz

Havan Eczane Otomasyonu’ nu her zaman sadelik, kolay kullanılabilirlik ve kullanıcıların en az tıklamayla en fazla verimi almalarını kurgulayarak tasarlıyoruz.

Sade ve kullanışlı bir arayüz hazırlamak bizim çok vaktimizi alsa da kullanıcı taraflarında büyük kolaylık sağlamaktadır. Genel yapımızı kullanıcı bir ekrandan çıkmadan ihtiyacı olan diğer ekrana ulaşmasını sağlamak üzere yapılandırıyoruz.

Hareketler

Havan Eczane Otomasyonu’ nunda giriş ve çıkış işlemler tüm hareketler ekranı üzerinden yapılır. Tek ekran üzerinden çıkmadan sadece işlem tipini değiştirerek satış,alış veya takas yapabilirsiniz.

Ürün Detay

Ürünün detaylarına ulaşabilir geçmiş işlemlere gidebilirsiniz. Aynı ekranda iken fiyat değişikliği, ürün düzeltme, eşdeğer satışları, ürünün eşdeğerleri ve Havan ürün takip sistemi tarafından gönderilen ilaç ve sut bilgilerini görebilirsiniz.

Tahsilat Ekranı

Basit ve işlevsel tahsilat ekranımız üzerinden her türlü tahsilat senaryosuna göre satışı sonlandırabilirsiniz.

Veresiye Kapatma

Hastaların borç ve alacaklarını tek ekrandan takip edebilir, aynı ekran üzerinden tahsilat girişlerini yapabilirsiniz.

Cari Takip-Kapatma

Carilerin borç ve alacaklarını tek ekrandan takip edebilir, aynı ekran üzerinden tahsilat girişlerini yapabilirsiniz.

Borç-Alacak Raporu

Hasta, Eczane ve cari firmalara ait borç ve alacak raporu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ürün Tanımlama Ekranı

Detaylı ürün kartı tanımlayabilir, yaptığınız tanımlamalara göre farklı raporlar alabilirsiniz.

Puan Modülü

Havan Eczane Otomasyonu üzerinden hastalarınıza puan promosyon uygulamasını kullanarak indirim yerine puan verebilir, bu puanların karşılığında tekrar eczanenize gelip ödemelerini puan ile yapmasını sağlayarak müşteri sadakat sistemi oluşturabilirsiniz.

Sms Modülü

Sms modülümüz üzerinden krş bazında maliyetlerle kampanya,duyuru ve ilaç bitimleri gibi bilgileri sms gönderebilirsiniz.

ECP Aktarım Modülü

Ecp aktarım modülü üzerinden girmiş olduğunuz reçeteleri aktarabilirsiniz.

Medula Provizyon Ekranı

Reçete kaçırma oranımız % 99,9 gibi bir sorunsuzluk ile çalışmaktadır.
Medula ekranından çıkmadan İTS bildirimi yapabilir, Perakende satış yapabilirsiniz.
Hastanın ilaç borcu ve veresiye borç uyarılarına göre tahsilat yapabilirsiniz.
Medula üzerinden silinen reçetelere sebebleriyle birlikte ulaşabilirsiniz.
Her kapanışta aktarılmamış ve silinemiş reçete kontrolünü yaparak stok ve kasa takibinde kesinlik sağlar.
Geçmişe ait düzeltmelerde kasayı bozmadan kayıt imkanı sağlar.

İTS ve Karekod İşlemleri

its ve karekod işlemlerinde en büyük artılarımızdan birisi anlık işlem yapıyor olmanın yanında yapamadığımız durumlarda farklı zamanlarda tekrar tekrar bildirimi deniyor olmamız ve bir çok ekrandan anlık tekil its bildirimi, sorgulama yapıyor olmamızın dışında karekodun işlem bazında hareketlerini saklıyor olmamız kullanıcılara büyük kolaylık ve fayda sağlamaktadır.

Karekod Miad Takibi

Karekod miad takip ekranımız üzerinden bir kaç tıkla elinizdeki ürünlerin miad durumlarına ulaşıyor olmak büyük kolaylık sağlamaktadır.

Raporlar

Havan Eczane Otomasyonu’ nu eczacılarımızın en çok kullandığı modüllerimizden biridir şu anda 90+ dinamik, hızlı ve doğru veri gösteren raporumuz bulunmaktadır, dinamik olmasının avantajı bizim ürettiğimiz raporlar üzerinden filtreleme yaparak bir çok rapor üretebiliyor ve bunları ekranda gördükleri gibi dışarıya aktarabiliyor olmalarıdır.

Ürün Ağacı Guruplandırma

Havan Eczane Otomasyonu üzerinde toplu yapılması gereken bir çok şeyi, araçlar altında topladık bu modüllerden toplu bir şekilde ürün gruplandırabilir, Ürünlerinizde kritik stok seviyesi belirleyebilir , Hızlı fiyat değişikliği ekranı üzerinden ilaç dışı kategorilerdeki fiyatlarınızı analiz ederek topluca fiyat değişikliği yapabilirsiniz.

Kasa İstatistik Raporu

Havan Eczane Otomasyonu kullanan eczacılarımızın en çok işlerine yarayan bölümlerden biri Kasa ve Kasa detay ekranımızdır, sadece bu ekranlar üzerinden eczanedeki giriş ve çıkış hareketlerini analiz edebilirsiniz.

Yetkilendirme modülü üzerinden istediğiniz personele istediğiniz kadar yetki verebilir, Log takibi üzerinden perakende satışlarda yapılan değişikleri net bir şekilde inceleyebilirsiniz.